اپلیکیشن وینک

وینک یه اپلیکیشنه که هرچی تو حوزه‌ی مد و فشنه، مثل لباس، کیف، کفش و زیورآلات رو می‌تونی توی وینک خرید و فروش کنی، هم وسایل نو و هم دست دوم.

برای دانلود وینک کافیه شماره موبایلت رو این زیر وارد کنی!

اپلیکیشن وینک، تمرکز بر روی بازار دست دوم پوشاک

وینک یک اپلیکیشن خرید و فروش لوازم دست دوم با تمرکز ویژه بر روی لباس و زیورآلات دست دومه که از فروردین 97 کارش رو شروع کرده و هدفش ترویج فرهنگ خرید و فروش لباس‌های دست دومه.

اگر قصد فروش داشته باشید فقط کافیه چند تا عکس خوب از لباس یا وسیله‌ای که می‌خواید بفروشید بگیرید و تو وینک آپلود کنید،. با نوشتن کمی توضیحات می‌تونید شانس فروخته شدن لباس‌تون رو افزایش بدین.

اگه قصد خرید داشته باشید هم خیلی ساده می‌تونید با انتخاب دسته‌بندی مورد نظرتون (لباس، کیف، کفش و زیورآلات) از بین صدها جنس متنوع انتخاب کنید.

قیمت‌گذاری در وینک بر عهده فروشنده است اما شما می‌تونید با فروشنده چت کنید، چونه بزنید و خودتون قیمت پیشنهادی‌تون رو بدید.

یکی دیگه از امکانات وینک اینه که اجناس موجود رو بر اساس لوکیشن به شما نشون میده و شما می‌تونید برای راحتی بیشتر از آدم‌هایی که در نزدیکی شما هستن خرید کنید.

برای دانلود وینک کافیه شماره موبایلت رو این زیر وارد کنی!

دنبال چی می‌گردی؟

یادت باشه که این‌جا بخشی از کل وینک رو می‌بینی تا با وینک آشنا بشی، اگه می‌خوای کل آگهی‌ها رو ببینی اپلیکیشن‌مون رو دانلود کن!

برای دیدن آگهی‌های بیشتر باید وینک رو دانلود کنی ;)

یه مشکلی پیش اومده، یه بار صفحه رو بروزرسانی کن


وینک رو دانلود کن